Data 25 stycznia 2021Epidemia przyspieszyła cyfryzację, a z nią rozwój OZEGDAŃSK – Aż trzy na cztery firmy z branży technologicznej, medialnej, finansowej i telekomunikacyjnej przyspieszyło cyfryzację wskutek epidem
Już po raz piąty mali pacjenci będą mogli choć na chwilę zapomnieć o trwającym leczeniu biorąc udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla szkół i świetlic przyszpitalnych, organizowanym przez Spółkę Magellan. W t
Światło towarzyszy nam od początku, i to niezależnie od wyznawanego światopoglądu: od Wielkiego Wybuchu (energia w nim wyzwolona była promieniowaniem, czyli również światłem) czy od Stworzenia („I rzekł Bóg: Niech b
Podczas otwartych konsultacji społecznych we Włocławku, Bobrownikach i Nieszawie ENERGA zaprezentowała pięć wstępnych lokalizacji pod budowę drugiego stopnia na Wiśle. Eksperci przedstawili szczegóły założeń oraz innowa
Od wczesnej wiosny można śledzić los młodych bocianów, które przyszły na świat w podglądanym przez ATLAS gnieździe w Łasku. Podlotki właśnie zaobrączkowano, aby można było śledzić ich dalsze losy i szlaki
TAURON Dystrybucja zawarł 7 września trzecie porozumienie z Lasami Państwowymi, regulujące zasady ustanawiania służebności przesyłu. Tym razem dokument podpisali przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakow
Warszawa, styczeń 2021Informacja prasowaCzy Unia Europejska jest światowym liderem w działaniach na rzecz klimatu?Rozważania na temat roli działań UE z perspektywy globalnej Przedstawiciele Komisji Europejskiej oraz politycy
WARSZAWA, 14.10.2020r.Pałac w 5 kolorach zdrowiaIluminacja PKiN na Światowy Dzień Owoców i Warzyw18 października na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Owoców i Warzyw.Już w najbliższy piątek wieczorem warszaw
ENERGA. Po prostu włącz – tak brzmi hasło jesiennej kampanii wizerunkowej Grupy ENERGA. W nowych spotach reklamowych ENERGA oraz nietuzinkowi aktorzy przekonują do oszczędzania prądu i korzystania z usług dostawcy najbardz
11 maja 2012 Nestlé Polska S.A. po raz kolejny weźmie udział w akcji „Dzień Bez Śmiecenia”, zainicjowanej przez organizację odzysku Rekopol. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Trafiłem do Recyklingu!&rdquo